
Syrop pistacjowy 1l - Maison Routin
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Syrop Pistacjowy – Maison Routin 1883, 1 L
Maison Routin 1883 Pistachio Syrup to francuski syrop o wyraźnym smaku prażonych pistacji i aksamitnym aromacie, który wnosi luksusowy, orzechowy charakter do każdego napoju i deseru. Bogaty, naturalny aromat sprawia, że każdy łyk kawy, shake’a czy koktajlu staje się wyjątkowym doświadczeniem smakowym.
Zastosowanie w kuchni i napojach
Syrop doskonale komponuje się w kawach i latte pistacjowych, frappé i shake’ach, koktajlach alkoholowych i bezalkoholowych, a także deserach, lodach, wypiekach i kremach. Jego intensywny smak pozwala łatwo wzbogacić zarówno codzienne napoje, jak i profesjonalne kreacje gastronomiczne.
Najważniejsze cechy:
• Intensywny smak pistacji
• Idealny do kawy, deserów, koktajli i shake’ów
• Wydajna butelka 1 l
• Francuska marka premium Maison Routin 1883
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Maison Routin |
| SKU: | P3217690016588 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | cukier trzcinowy, naturalny aromat pistacjowy z innymi aromatami naturalnymi, woda, kwas cytrynowy, |
| Gramatura: | 1000 ml |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1326 kJ/ 312 kcal |
| Tłuszcz: | <0.5 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | <0.1 g |
| Węglowodany: | 78 g |
| W tym cukry: | 78 g |
| Białko: | <0.5 g |
| Sól: | 0.02 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
