
Syrop o smaku kwiatu czarnego bzu 1l - Fabbri
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Syrop Kwiat Czarnego Bzu – Fabbri, 1 L
Syrop Fabbri o smaku kwiatu czarnego bzu to wyjątkowa propozycja dla miłośników delikatnych, kwiatowych aromatów. Subtelny, lekko słodki smak i elegancki aromat nadają każdemu napojowi czy deserowi wyjątkowego charakteru, wprowadzając nutę włoskiej finezji do codziennego użytkowania w domu.
Zastosowanie w kuchni i napojach
Syrop doskonale sprawdza się w lemoniadach i napojach orzeźwiających, drinkach i koktajlach, prosecco oraz wodzie gazowanej. Świetnie podkreśla aromat herbat i napojów na zimno, a także deserów, lodów, sorbetów i wypieków, dodając im lekkości i świeżości.
Najważniejsze cechy:
• Subtelny smak kwiatu czarnego bzu
• Delikatny, kwiatowy aromat
• Idealny do napojów i deserów
• Włoska jakość marki Fabbri
• Pojemność: 1 L
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P8001780496771 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | cukier, woda, sok cytrynowy, ekstrakt z kwiatów czarnego bzu, kwas cytrynowy, naturalne aromaty |
| Gramatura: | 1000 ml |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1494 kJ/ 352 kcal |
| Węglowodany: | 85 g |
| W tym cukry: | 83 g |
| Sól: | 0.03 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
