
Syrop o smaku czarnej herbaty cejlońskiej 1l - Fabbri
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Syrop o smaku czarnej herbaty cejlońskiej 1L – Fabbri
Syrop Fabbri o smaku czarnej herbaty cejlońskiej to aromatyczna propozycja inspirowana klasycznym, intensywnym smakiem herbaty. Delikatnie słodki z wyraźnym herbacianym aromatem, idealny do napojów i deserów.
Zastosowanie
Syrop sprawdza się z wodą, lemoniadą, napojami mrożonymi, bubble tea oraz koktajlami. Można go używać także do deserów, lodów i kawowych kompozycji, nadając im wyjątkowy herbaciany aromat i podkreślając charakter włoskich receptur.
Najważniejsze cechy
• Smak czarnej herbaty cejlońskiej, intensywny i autentyczny
• Uniwersalny do napojów i deserów, świetny do koktajli, bubble tea, lodów i kawy
• Inspiracja włoskimi recepturami, klasyczny włoski charakter produktu
• Pojemność 1L
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | fabbri |
| SKU: | P8001780004389 |
| Składniki: | cukier, syrop glukozowy, woda, ekstrakt z czarnej herbaty cejlońskiej, kwas cytrynowy, naturalny aromat herbaty. |
| Gramatura: | 1000 ml |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1558 kJ/367 kcal |
| Węglowodany: | 91 g |
| W tym cukry: | 74 g |
| Sól: | 0.02 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
