
Syrop mandarynkowy 1l - Fabbri
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Intensywny smak soczystych mandarynek
Syrop mandarynkowy Fabbri to aromatyczny dodatek o wyrazistym, cytrusowym smaku i naturalnej słodyczy. Delikatnie soczysty aromat dojrzałych mandarynek łączy się z nutą świeżości, dzięki czemu każdy napój i deser zyskuje pełnię owocowego charakteru. Produkt o pojemności 1 litra jest wydajny i świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu w domu.
Zastosowanie
Syrop doskonale komponuje się z lemoniadami, napojami gazowanymi, herbatą, koktajlami i drinkami. Sprawdzi się również w deserach, lodach, granitach, smoothie czy wypiekach, nadając im przyjemny cytrusowy aromat i orzeźwiający smak. Idealny do kreatywnego wzbogacania napojów i deserów w domu lub podczas przyjęć.
Najważniejsze cechy
- Intensywny smak mandarynki
- Wyrazisty cytrusowy aromat
- Idealny do napojów i deserów
- Inspirowany włoskimi recepturami
- Pojemność: 1L
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | fabbri |
| SKU: | P8001780497020 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | cukier, sok mandarynkowy (16%), sok z pomarańczy, woda, aromaty naturalne, kwas cytrynowy, koncentrat roślinny (marchew, dynia, jabłko), błonnik cytrusowy, przeciwutleniacz kwas L-askorbinowy |
| Gramatura: | 1000 ml |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1480kJ/348 kcal |
| Węglowodany: | 82 g |
| W tym cukry: | 82 g |
| Sól: | 0.03 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
