
Syrop do koktajli Gum Nero 500ml - Fabbri
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Syrop barmański Gum Nero 500 ml – Fabbri 1905
Syrop barmański Gum Nero marki Fabbri 1905 to intensywnie czarny, gęsty syrop o aksamitnej konsystencji, idealny do przygotowywania efektownych drinków, koktajli, lemoniad i deserów. Ceniony przez barmanów i gastronomię za wydajność i efekt wizualny.
Zastosowanie
Syrop sprawdza się w koktajlach alkoholowych i bezalkoholowych, lemoniadach, napojach mrożonych, kawie i cold brew, deserach, lodach i milkshake’ach, nadając intensywny kolor i głęboki smak.
Najważniejsze cechy
• Intensywny kolor
• Gęsta konsystencja
• Uniwersalny do profesjonalnych i domowych zastosowań
• Renomowana włoska marka
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | fabbri |
| SKU: | P8001780404073 |
| Składniki: | syrop glukozowy, woda, barwnik węgiel roślinny (2%), zakwaszacze (kwas cytrynowy, kwas fosforowy), stabilizatory guma arabska (0,01%), guma xantanowa, konserwant sorbinian potasu. |
| Gramatura: | 500 ml |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1469 kJ/346 kcal |
| Węglowodany: | 86 g |
| W tym cukry: | 58 g |
| Białko: | <0,5 g |
| Sól: | 0.03 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
