
Syrop barmański Blue Curacao 700ml - Rioba
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Syrop barmański Blue Curacao 700 ml – Rioba
To profesjonalny syrop barmański Rioba Blue Curacao o intensywnie niebieskim kolorze i charakterystycznym, cytrusowym smaku. Zamknięty w eleganckiej, szklanej butelce, idealnie sprawdzi się w barach, restauracjach oraz w domowym użyciu.
Do czego użyć?
Świetny do przygotowywania kolorowych drinków, koktajli i lemoniad. Doskonale komponuje się z alkoholem, napojami gazowanymi oraz sokami owocowymi, nadając im wyjątkowego aromatu i głębi smaku.
Najważniejsze cechy:
• Syrop o smaku Blue Curacao o intensywnej barwie.
• Idealny do drinków, koktajli i napojów bezalkoholowych.
• Wysoka wydajność, skoncentrowany smak i aromat.
• Szklana butelka o pojemności 700 ml.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P4333465984865 |
| Składniki: | syrop cukrowy, woda, naturalny aromat, naturalny aromat gorzkiej pomarańczy, naturalny aromat pomarańczowy, barwnik: błękit brylantowy FCF |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 324 kcal |
| Węglowodany: | 79,3 g |
| W tym cukry: | 79,3 g |
| Sól: | 0,03 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
