
Strogonow wieprzowy 400g - Schronisko Bukowina
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Strogonow Wieprzowy w Słoiku – Wyjątkowy, Sycący Smak
Strogonow Wieprzowy to gotowe danie stworzone z najlepszej jakości karkówki wieprzowej, która po długim gotowaniu staje się wyjątkowo delikatna i soczysta. W połączeniu z wyrazistym bulionem wołowo-drobiowym, ogórkiem kiszonym, przecierem pomidorowym oraz aromatycznymi przyprawami, takie jak ziele angielskie i liść laurowy, powstaje doskonała kompozycja smakowa.
Szybkie i Wygodne Gotowanie
Zaledwie kilka minut podgrzewania i obiad gotowy! To idealne rozwiązanie na szybki, smaczny posiłek, który świetnie komponuje się z pieczywem, kaszą gryczaną, pęczakiem, a także z domowymi kluskami. Strogonow Wieprzowy to doskonały wybór na codzienne danie lub spotkania w gronie rodziny i przyjaciół.
Najważniejsze cechy:
• Wysokiej jakości karkówka wieprzowa jako podstawa dania
• Gotowe do podgrzania, w estetycznym szklanym słoiku
• Naturalne składniki bez konserwantów, bez sztucznych dodatków
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P5908080200646 |
| Składniki: | Karkówka wieprzowa, bulion wołowo-drobiowy (zawiera SELER), cebula, ogórek kiszony, przecier pomidorowy, sól kłodawska, pieprz czarny, ziele angielskie, liść laurowy. |
| Gramatura: | 400 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 560 kj / 135 kcal |
| Tłuszcz: | 9.2 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 3.4 g |
| Węglowodany: | 3 g |
| W tym cukry: | 1.4 g |
| Białko: | 10.8 g |
| Sól: | 0.95 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
