
Spray maślany na bazie masła i oleju 200ml - Schronisko Bukowina
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Spray maślany na bazie masła i oleju 200ml – Schronisko Bukowina
Spray maślany to innowacyjny produkt, który łączy masło klarowane i oleje roślinne w lekkiej, rozpylanej formie. Dzięki specjalnej technologii dozowania tłuszcz równomiernie rozprowadza się po patelni, blaszce lub innym naczyniu, zapewniając idealną warstwę tłuszczu bez użycia dużej ilości masła czy oleju. To szybki i wygodny sposób, aby dodać aksamitnego smaku potrawom, jednocześnie zachowując komfort i higienę w kuchni.
Zastosowanie
Spray maślany sprawdza się doskonale do smażenia jajek, naleśników, warzyw i ryb, do pieczenia i grillowania w foremkach, na blaszkach lub na grillu, a także jako wykończenie potraw takich jak zapiekanki, podsmażone warzywa czy pieczywo, zapewniając równomierną i lekką powłokę tłuszczową.
Najważniejsze cechy
• Wysokiej jakości składniki: masło klarowane 34%, olej słonecznikowy 33%, olej ryżowy 33%
• Równomierne rozprowadzanie tłuszczu, dzięki czemu tworzy się idealna warstwa na patelni
• Pojemność 200 ml
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P5905367204250 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | masło klarowane 34% (MLEKO), olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego 33%, olej ryżowy 33%. |
| Gramatura: | 200 ml |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Sposób przechowywania: | Przechowywać i używać puszki w temperaturze pokojowej, z dala od płomieni, iskier, ciepła oraz urządzeń elektrycznych w użyciu. |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 3464 kJ / 828 kcal |
| Tłuszcz: | 92 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 19 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
