
Sos rybny 250ml - Redboat
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Sos rybny Redboat 250 ml – autentyczny smak Azji
Sos rybny Redboat to prawdziwa esencja azjatyckiej kuchni zamknięta w poręcznej butelce 250 ml. Produkt powstaje z ręcznie selekcjonowanych ryb, głównie anchois, które są poddawane tradycyjnej fermentacji przez nawet rok. Dzięki temu sos zyskuje głęboki, intensywny aromat i wyraźny smak umami, bez żadnych sztucznych dodatków czy wypełniaczy. To autentyczny, naturalny dodatek kulinarny, który przenosi smak potraw na wyższy poziom.
Zastosowanie
Sos rybny Redboat doskonale sprawdzi się w klasycznych tajskich curry, wietnamskich zupach pho, sałatkach, marynatach oraz w innych daniach kuchni azjatyckiej. Nawet niewielka ilość sosu wzbogaca smak i nadaje potrawom charakterystyczny, głęboki aromat. Jest ceniony zarówno przez profesjonalnych szefów kuchni, jak i amatorów gotowania, którzy pragną uzyskać autentyczny azjatycki smak w domowej kuchni.
Najważniejsze cechy
• Tradycyjna, roczna fermentacja
• Ekstrakt rybny 80% z anchois i soli morskiej
• Intensywny aromat i smak umami
• Bez sztucznych dodatków i wypełniaczy
• Produkt gotowy do użycia w kuchni azjatyckiej
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Redboat |
| SKU: | P736211605382 |
| Składniki: | ekstrakt RYBNY 80%, (ANCHOIS 80%, sól morska), sól morska |
| Gramatura: | 250 ml |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 459 kj/ 108 kcal |
| Tłuszcz: | <0.5 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | <0.1 g |
| Węglowodany: | <0.5 g |
| W tym cukry: | <0.5 g |
| Białko: | 27 g |
| Sól: | 24.2 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
