
Sos pesto Genovese 185g - Agnesi
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Pesto Genovese Agnesi
Pesto Genovese od Agnesi to aromatyczny sos przygotowany z bazylii, oliwy z oliwek extra virgin, serów Grana Padano i Pecorino oraz orzeszków piniowych. Jego kremowa konsystencja i intensywny smak sprawiają, że świetnie podkreśla charakter włoskich potraw. Dzięki starannie dobranym składnikom jest wyraziste i pełne głębi.
Z czym podać?
Najlepiej smakuje z makaronem, szczególnie w prostym połączeniu ze spaghetti lub trofie. Sprawdza się również jako dodatek do kanapek, sałatek czy pieczonych warzyw. Może być też bazą do oryginalnych sosów i marynat. To szybki sposób, aby nadać potrawom wyrazisty śródziemnomorski akcent.
Najważniejsze cechy:
• Przygotowane z bazylii, oliwy extra virgin, serów i orzeszków piniowych.
• Oryginalny produkt włoski, importowany bezpośrednio z Włoch.
• Idealne do makaronów, kanapek i sałatek.
• Opakowanie 185 g.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P80525448 |
| Składniki: | bazylia 39%, oliwa z oliwek 17,5%, olej słonecznikowy, ekstra oliwa z oliwek pierwszego tłoczenia 8,9%, ser Grana Padano CHNP (mleko krowie, sól, podpuszczka, substancja konserwująca: lizozym z jajek) orzeszki piniowe 3%, płatki ziemniaczane, sól, dekstroza, ser wytwarzany z mleka owczego Pecorino (mleko owcze, sól, podpuszczka), czosnek, regulator kwasowości: Kwas mlekowy. |
| Gramatura: | 185 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 453 kcal |
| Tłuszcz: | 46 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 7,7 g |
| Węglowodany: | 4,3 g |
| W tym cukry: | 1,8 g |
| Białko: | 4,9 g |
| Sól: | 2,6 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
