
Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Sos Hoi Sin 730 ml – Flying Goose
Sos Hoi Sin marki Flying Goose to aromatyczny sos inspirowany tradycyjnym smakiem kuchni azjatyckiej. Powstaje na bazie wody, pasty sojowej, cukru, soli, octu spirytusowego, czosnku, oleju sezamowego i przypraw, co tworzy gęsty i wyrazisty smak o lekko słodkawym aromacie. Produkt gotowy do użycia, pakowany w praktyczną butelkę o pojemności 730 ml.
Zastosowanie
Idealny do grillowanych mięs, warzyw i dań wok. Sprawdzi się jako dodatek do marynat, sosów i stir-fry, nadając potrawom autentyczny, orientalny smak. Doskonale komponuje się z potrawami kuchni azjatyckiej, dodając głębi i wyrazistości każdemu daniu.
Najważniejsze cechy
• Tradycyjny smak Hoi Sin
• Gęsta i aromatyczna konsystencja
• Naturalne składniki i świeże przyprawy
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Flying Goose |
| SKU: | P8853662056296 |
| Składniki: | woda, cukier, pasta sojowa 12% (soja, mąka pszenna, sól, woda, cukier, wzmacniacz smaku: E621; substancja konserwująca: E211), sól, ocet spirytusowy, modyfikowana skrobia z manioku, czosnek, olej sezamowy, anyż gwiazdkowy, barwnik: E150c; substancja konserwujaca: E202 |
| Gramatura: | 730 ml |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 797 kj / 188 kcal |
| Tłuszcz: | 2.3 g |
| Węglowodany: | 40 g |
| W tym cukry: | 36 g |
| Białko: | 1.7 g |
| Sól: | 4.3 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
