
Sos do makaronu z vongolami - Zarotti
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Sos do makaronu z vongolami - Zarotti
Włosi kochają makarony i to pod każdą postacią. Gustują w tradycyjnych potrawach, ale lubią też nieco pofantazjować. We włoskim menu nie może zabraknąć sosu do makaronu z vongolami. Wyjaśnijmy najpierw, czym w ogóle są vongole - to jeden z najsmaczniejszych rodzajów małż, żyjących z Morzu Śródziemnym. Z ich udziałem powstaje m.in. wyśmienite neapolitańskie danie, które zawojowało niemal całe Włochy, a jest nim spaghetti alla vongole. Z naszym produktem marki Zarotti przygotujesz równie smaczne danie kuchni włoskiej. Oryginalny produkt włoski. Masa netto: 110 g.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | p8017384052053 |
| Składniki: | pulpa pomidorowa (45%), małże z Pacyfiku (30%), bulion z małży, koncentrat pomidorowy, olej słonecznikowy, białe wino (siarczyny), substancja zagęszczająca: skrobia kukurydziana, sól, pietruszka, cukier, czosnek, cebula, ekstrakt drożdżowy, aromat rozmarynowy , pieprz, ostra papryka. |
| Gramatura: | 110 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 491 kcal |
| Tłuszcz: | 6 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 1 g |
| Węglowodany: | 5 g |
| W tym cukry: | 4 g |
| Białko: | 5 g |
| Sól: | 1 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
