
Śmietanka UHT 36% 1l - OSM Bieruń
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Śmietanka 36% – Bieruń
Śmietanka 36% to wysokiej jakości produkt mleczny o kremowej, gęstej konsystencji, idealny do ubijania, gotowania i tworzenia deserów. Dzięki wysokiej zawartości tłuszczu naturalnie nadaje potrawom aksamitną strukturę i pełnię smaku, sprawiając, że zarówno dania słodkie, jak i wytrawne zyskują delikatną, kremową nutę.
Zastosowanie
Śmietanka świetnie sprawdza się do przygotowywania deserów, kremów, sosów, zup-kremów, napojów kawowych, a także do ubijania i dekorowania wypieków. Można jej używać zarówno w kuchni domowej, jak i w gastronomii, nadając daniom gładką konsystencję i wyrazisty mleczny smak.
Najważniejsze cechy
• 36% zawartości tłuszczu, gwarancja aksamitnej, kremowej konsystencji
• Polski produkt, wysokiej jakości śmietanka z lokalnych mleczarni
• Gotowa do użycia ,idealna do deserów, sosów i ubijania
• Stabilizowana karagenem, zachowuje trwałość i konsystencję podczas przechowywania
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | OSM Bieruń |
| SKU: | xP5903006008658 |
| Składniki: | Śmietanka, stabilizator - karagen |
| Gramatura: | 1000 ml |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1419 kj/344 kcal |
| Tłuszcz: | 36 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 25 g |
| Węglowodany: | 3.2 g |
| W tym cukry: | 3.2 g |
| Białko: | 1.9 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
