
Smalec z grzybami 180 g -AGII
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Smalec z grzybami – wyrazisty, leśny aromat
Smalec z grzybami to aromatyczny dodatek przygotowany na bazie tłuszczu wieprzowego i skwarek, wzbogacony suszonymi grzybami. Dzięki nim zyskuje głęboki, lekko leśny charakter i wyrazisty smak, który doskonale podkreśla prostotę tradycyjnych przekąsek. Delikatna, smarowna konsystencja sprawia, że idealnie rozprowadza się na pieczywie.
Jak podać
Smalec najlepiej smakuje ze świeżym, chrupiącym chlebem i ogórkiem kiszonym. Może być również dodatkiem do przekąsek, kanapek lub elementem deski przysmaków. Sprawdzi się także jako aromatyczny akcent w daniach na ciepło.
Najważniejsze cechy
• Wyrazisty smak z nutą suszonych grzybów
• Aksamitna, smarowna konsystencja
• Idealny do pieczywa i przekąsek
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P5907513101284 |
| Składniki: | Tłuszcz wieprzowy 73%, skwarki wieprzowe 20%, dekstroza, aromaty, grzyby suszone (pieczarki 0,9%, borowiki 0,1%), sól, przyprawy, cukier, skrobia, ekstrakty przypraw, cukier palony |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 830 kcal |
| Tłuszcz: | 88 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 33 g |
| Węglowodany: | 2.3 g |
| W tym cukry: | <0.5 g |
| Białko: | 7.2 g |
| Sól: | 1.5 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
