
Słonina wojskowa 160g - Schronisko Bukowina
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Słonina wojskowa w słoiku – Schronisko Bukowina
Słonina wojskowa w słoiku to wyrazisty, sycący smak zamknięty w praktycznym szklanym słoiku. Powstaje z najlepszej jakości słoniny wieprzowej, charakteryzującej się intensywnym aromatem oraz kremową konsystencją. Starannie dobrane przyprawy, ekstrakty przyprawowe oraz bulion warzywny nadają jej głęboki, dobrze zbalansowany smak. To tradycyjna propozycja, która doskonale sprawdzi się zarówno na pieczywie, jak i jako dodatek do dań kuchni tradycyjnej.
Zastosowanie w kuchni
Słonina wojskowa najlepiej smakuje na świeżym pieczywie, tworząc sycące i pełne smaku śniadanie. Można ją również dodać do tradycyjnych potraw, doskonale komponuje się z ziemniakami, kaszami czy mięsami. Jej intensywny smak sprawia, że jest idealna na wyjazdy, biwaki lub do spiżarni, stanowiąc szybki i energetyczny posiłek.
Najważniejsze cechy
• 94 % słoniny wieprzowej
• Wyrazisty smak słoniny wieprzowej z dodatkiem bulionu warzywnego
• Gotowe do podgrzania
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P5907796373088 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | słonina wieprzowa 94%, peklosól (sól, substancja konserwująca: azotyn sodu (E250)), aromat, bulion warzywny (hydrolizat białka roślinnego, sól), glukoza, cukier, ekstrakty przypraw, serwatka w proszku (Z MLEKA). |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 688 kcal |
| Tłuszcz: | 74 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 33 g |
| Węglowodany: | 1.4 g |
| W tym cukry: | 0.2 g |
| Białko: | 3.2 g |
| Sól: | 1.8 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
