
Słonina dojrzewająca Lardo - świeżo krojona
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Słonina dojrzewająca Lardo - świeżo krojona
Lardo to rodzaj włoskiej wędliny, wyróżniającej się wyjątkowym smakiem i najwyższą jakością. Ta dojrzewająca słonina pochodzi z wyselekcjonowanych gatunków wieprzowiny. Słonina jest solona, a także aromatyzowana przyprawami takimi jak czosnek, rozmaryn, czarny pieprz, lub zioła. Wędlina dojrzewa od kilku tygodni do kilku miesięcy, aby wydobyć z niej wszystkie smaki i aromaty.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P5905811980198 |
| Składniki: | słonina, przyprawy |
| Gramatura: | 100 g plastry |
| Data ważności: | 14 dni |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Opakowanie: | opakowanie próżniowe |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Tak |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 776 kcal |
| Tłuszcz: | 84 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 29 g |
| Węglowodany: | 0,2 g |
| Białko: | 3,8 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
