
Ser mozzarella w kawałku - Verdepascolo
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Ser mozzarella w kawałku - Verdepascolo
Mozzarella Verdepascolo to wysokiej jakości włoski ser o delikatnej konsystencji i intensywnym smaku. Wyprodukowany został z mleka bawolego, dzięki czemu zyskał charakterystyczny, kremowy smak i zapach. Mozzarella Verdepascolo wyróżnia się wysoką zawartością białka, co czyni ją doskonałym źródłem składników odżywczych. Ser ten znakomicie sprawdza się w kuchni jako dodatek do sałatek, pizzy, zapiekanek czy kanapek. Doskonale łączy się z pomidorami, rukolą i bazylią, tworząc pyszne i aromatyczne dania. Oryginalny produkt włoski w kawałku. Masa netto: 1 kg.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | p8002226003027 |
| Składniki: | mleko krowie pasteryzowane, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, korektor kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Gramatura: | 1000 g |
| Data ważności: | 14 dni |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | opakowanie próżniowe |
| Sposób przechowywania: | temperatura do 5 st. C. |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Tak |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 296 kcal |
| Tłuszcz: | 22 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 14 g |
| Węglowodany: | 1,5 g |
| W tym cukry: | 1,5 g |
| Białko: | 23 g |
| Sól: | 0,60 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
