
Ser gouda z truflami
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Rozkoszuj się wyrafinowanym smakiem sera gouda z truflami
Masz ochotę zasmakować finezyjnego sera urozmaiconego dodatkiem aromatycznych trufli? Ciekawe połączenie gwarantuje niesamowite doznania smakowe. Poznaj ser gouda z truflami i zachwyć nim siebie i swoich bliskich! Jest on niezwykle delikatny i wyjątkowo kremowy, dlatego z całą pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym smakoszom. W naszym serze o jasnej barwie z łatwością dostrzeżesz widoczne małe kawałki trufli. Przysmak idealnie sprawdzi się nie tylko na kanapkę, ale także będzie świetnym urozmaiceniem deski serów. Produkt sprzedajemy w kawałku o masie netto 130 g.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | p5908252819409 |
| Składniki: | pasteryzowane MLEKO, sól, trufla 0,8 % (letnia trufla, woda, sól, aromat), kultury bakterii kwasu mlekowego (z MLEKA), podpuszczka mikrobiologiczna, substancja konserwująca: azotan sodu. Może zawierać: białko JAJA, GORCZYCĘ. Skórka sera jest niejadalna |
| Gramatura: | 130 g |
| Data ważności: | 7 dni |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | opakowanie próżniowe |
| Sposób przechowywania: | temperatura do 5 st. C. |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Tak |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 388 kcal |
| Tłuszcz: | 33.0 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 24.0 g |
| Węglowodany: | 0.0 g |
| W tym cukry: | 0.0 g |
| Białko: | 23.0 g |
| Sól: | 2.0 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
