
Ser do zapiekania Baked Camembert 200g - Alpenhain
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Baked Camembert z żurawiną 200 g – Alpenhain
Baked Camembert marki Alpenhain to wyjątkowa przekąska łącząca kremowy ser camembert z chrupiącą, złocistą panierką. Po podgrzaniu ser staje się aksamitny i delikatnie rozpływa się w środku, tworząc perfekcyjne połączenie z chrupiącą skórką. W zestawie znajduje się aromatyczna żurawina, której lekko słodko-kwaśny smak podkreśla kremowy charakter sera, tworząc elegancką i wyrazistą kompozycję smakową idealną na każdą okazję.
Zastosowanie
Baked Camembert można przygotować na kilka sposobów: w piekarniku (10–12 minut w 180–200°C), w air fryerze (8–10 minut w 180°C), na patelni lub na grillu, aż panierka będzie złocista, a wnętrze kremowe. Podany jako ciepła przekąska świetnie sprawdzi się z bagietką, pieczywem, sałatką lub świeżymi owocami, idealnie nadając się na kolację, grilla lub spotkanie ze znajomymi.
Najważniejsze cechy
- Kremowy camembert w chrupiącej panierce
- W zestawie aromatyczna żurawina podkreślająca smak sera
- Gotowy do przygotowania w piekarniku, air fryerze, na patelni i grillu
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Alpenhain |
| SKU: | xP4003751060060 |
| Składniki: | Ser Camembert do zapiekania: 66% ser miękki CAMEMBERT (zawiera MLEKO), mąka (PSZENNA); olej słonecznikowy; sól; przyprawy.Sos żurawinowy: 48% żurawina; cukier; woda; syrop glukozowo-fruktozowy; substancja żelująca: pektyny; stabilizator: mączka chleba świętojańskiego, guma ksantanowa; regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Gramatura: | 200 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Sposób przechowywania: | Przechowywać w temperaturze: od +4C do +8C |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1196 kj / 287 kcal |
| Tłuszcz: | 17 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 7.4 g |
| Węglowodany: | 21 g |
| W tym cukry: | 11 g |
| Białko: | 12 g |
| Sól: | 1.4 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
