
Ser Cheddar Red
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Ser Cheddar Red - idealne połączenie wyrazistego smaku i gładkiej konsystencji
Ser Cheddar Red to połączenie wyjątkowego smaku, intensywnego koloru i gładkiej konsystencji. Ser charakteryzuje się wyrazistym, lekko słonym, a zarazem mlecznym smakiem, który pozostaje długo w pamięci. Jego intensywny pomarańczowy kolor pobudza apetyt i zachęca do spróbowania.
Ser idealnie komponuje się z czerwonym winem, tworząc doskonałe połączenie smakowe. Może być spożywany samodzielnie jako przekąska, ale także świetnie sprawdzi się jako składnik różnych dań kuchni europejskiej.
Gładka i zwarta struktura serowej masy sprawia, że ser Cheddar Red jest łatwy do krojenia i ścierania. Ser ten dojrzewa przez okres 2 do 3 miesięcy, co sprawia, że nabiera wyjątkowego smaku i aromatu.
Przysmak ten to idealny wybór dla miłośników serów o intensywnym smaku i kolorze, którzy szukają doskonałych połączeń smakowych i lubią eksperymentować w kuchni. Produkt sprzedajemy w kawałku o masie netto 130 g.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | p5908252819331 |
| Składniki: | pasteryzowane MLEKO, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna, barwnik: karoteny. Może zawierać śladowe białko JAJA oraz GORCZYCĘ |
| Gramatura: | 130 g |
| Data ważności: | 7 dni |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | opakowanie próżniowe |
| Sposób przechowywania: | temperatura do 5 st. C. |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Tak |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 390 kcal |
| Tłuszcz: | 32.0 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 20.0 g |
| Węglowodany: | 0.0 g |
| W tym cukry: | 0.0 g |
| Białko: | 26.0 g |
| Sól: | 1.9 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
