Ser Bałkański z mleka owczego 150g - East Dairy
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Ser Bałkański z mleka owczego – 150 g
Ser Bałkański z mleka owczego to wyjątkowy przysmak o charakterystycznym, lekko słonym smaku i kremowo-kruchej konsystencji. W porównaniu do klasycznej fety wyróżnia się bardziej intensywnym aromatem oraz głębokim, wyrazistym smakiem dzięki starannie dobranemu mleku owczemu.
Zastosowanie
Produkt doskonale sprawdza się w sałatkach, daniach kuchni śródziemnomorskiej, zapiekankach oraz jako dodatek do świeżego pieczywa i oliwek. Ser łatwo się kruszy, a jednocześnie pozostaje przyjemnie kremowy, co pozwala idealnie komponować go zarówno z warzywami, jak i z ciepłymi potrawami, w tym przy pieczeniu czy grillowaniu.
Najważniejsze cechy
- Wyrazisty smak i kremowo-kruchej konsystencji
- Produkowany z mleka owczego, z dodatkiem mleka krowiego i koziego
- Doskonały do sałatek greckich, dań bałkańskich i śródziemnomorskich kompozycji
- Świetny do zapiekania i grillowania
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | East Dairy |
| SKU: | xP5900001447574 |
| Składniki: | MLEKO owcze pasteryzowane (94%), MLEKO krowie pasteryzowane (3%), MLEKO kozie pasteryzowane (2%), sól, kultury bakterii mlekowych, substancja wiążąca: chlorek wapnia, podpuszczka mikrobiologiczna. |
| Gramatura: | 150 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1086 kj / 262 kcal |
| Tłuszcz: | 22 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 16 g |
| Węglowodany: | 1 g |
| W tym cukry: | 0.8 g |
| Białko: | 15 g |
| Sól: | 2 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
