
Sękacz tradycyjny ręcznie robiony
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Tradycyjny sękacz maślany robiony ręcznie
Cenimy sobie polską kulturę i tradycyjne smaki, dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć doskonałego, maślanego sękacza. W celu przygotowania tak znakomitego wypieku skupiliśmy się na wyborze składników najlepszej jakości, czyli masła, tłustej śmietany i ogromnej ilości świeżych jajek. Nie zapomnieliśmy również o pozostałych elementach takich jak cukier, mąka sok z cytryny i cukier waniliowy. Jak powstaje nasz sękacz? Ciasto wylewamy powoli na rozgrzany wałek owinięty pergaminem, który ciągle się obraca. W ten sposób poszczególne warstwy ciasta zastygają, zapiekają się i tworzą tak zwane - sęki.
Sękacz to tradycyjny przysmak, który oczaruje Cię swoim doskonałym, maślanym smakiem. Produkt przed wysyłką zostaje przez nas odpowiednio zabezpieczony, dlatego też transport nie powinien go w żaden sposób uszkodzić. Data ważności 14 dni. Waga: 500 g.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | p5908252818655 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | jaja, masło, cukier, mąka pszenna, sok z cytryny |
| Gramatura: | 500 g |
| Data ważności: | 14 dni |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 525 kcal |
| Tłuszcz: | 31 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 19 g |
| Węglowodany: | 47 g |
| W tym cukry: | 27 g |
| Białko: | 12 g |
| Sól: | 0,37 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
