
Włoskie salami Napoli - Nino 1 kg
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Salami Napoli – przysmak z południowych Włoch
W Schronisku Bukowina troszczymy się o to, aby zapewnić Ci dostęp do smakowitych delikatesów z różnych regionów świata. Właśnie dlatego importujemy Salami Napoli – oryginalną włoską wędlinę wieprzową produkowaną w Kampanii ze starannie wyselekcjonowanego mięsa. Produkt jest dostępny w kawałku (1 kg), dzięki czemu zachowuje pełnię aromatu i smaku. Salami Napoli powstaje przy użyciu tradycyjnych metod, dlatego poszczególne sztuki mogą nieznacznie różnić się pod względem gramatury.
Czym się wyróżnia salami Napoli?
Jeżeli lubisz włoskie salami pikantne, z pewnością spodoba Ci się wariant neapolitański. Jego wyważony smak oraz delikatny aromat to zasługa doskonałej kompozycji przypraw i wysokiej jakości składników. Salami Napoli ma charakterystyczny kształt wąskiego cylindra.
Salami włoskie – propozycja podania
Salami Napoli najlepiej smakuje w cienkich plasterkach. Idealnie sprawdza się na kanapkach, a także w roli zakąski na talerzu wędlin. Możesz wykorzystać je także do wszelkiego rodzaju grzanek, zapiekanek i domowej pizzy.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P5908252815203 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | wieprzowina, sól, pasta z pikantnej papryki, naturalne aromaty, przyprawy, dekstroza, sacharoza, przeciwutleniacz (askorbinian sodu), konserwanty (azotan potasu, azotan sodu) |
| Gramatura: | 1000 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | opakowanie próżniowe |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Tak |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 397 kcal |
| Tłuszcz: | 32 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 12 g |
| Węglowodany: | 1.2 g |
| W tym cukry: | 0.8 g |
| Białko: | 26 g |
| Sól: | 4.7 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.

