
Salame Napoli delicato cienkie plastry 80g - Gianni Negrini
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Salame Napoli Delicato Gianni Negrini, 80 g
Salame Napoli Delicato marki Gianni Negrini to łagodna wersja neapolitańskiego salami. Kroje się je w cienkie plastry, które mają lekko wędzony aromat i delikatny smak. Produkt dostępny jest w opakowaniu o wadze 80 g.
Do czego wykorzystać
Doskonale sprawdzi się jako element deski wędlin i serów, dodatek do kanapek, pizzy czy sałatek. Dzięki łagodnemu smakowi dobrze komponuje się z różnorodnymi dodatkami, nie dominując ich aromatu.
Najważniejsze cechy
- Łagodne salami o lekko wędzonym aromacie.
- Pokrojone w cienkie plastry, gotowe do podania.
- Idealne do przekąsek, dań włoskich i kanapek.
- Oryginalny produkt importowany bezpośrednio z Włoch
- Został zamknięty w opakowaniu o pojemności 80 g.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | xP8003948000271 |
| Składniki: | wieprzowina, sól, przyprawy, dekstroza, aromaty, przeciwutleniacz E301, konserwanty E250, E252 |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 383 kcal |
| Tłuszcz: | 31 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 11 g |
| Węglowodany: | 1,1 g |
| W tym cukry: | 1,1 g |
| Białko: | 25 g |
| Sól: | 3,9 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
