
Włoski ryż Arborio - Arco
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Ryż arborio - włoska odmiana do włoskich dań
Wyjątkowy ryż arborio pochodzi z Włoch, gdzie został wyselekcjonowany. Jest to odmiana średnioziarnista - sam ryż jest biały, lekko pękaty. Jego podstawowym przeznaczeniem jest przygotowanie jednej z bazowych, włoskich potraw: risotto. Ryż arborio dostępny w ofercie jest wysokiej jakości. Został szczelnie zapakowany dla zachowania wartości odżywczych.
Zobacz, do czego używa się ryżu arborio
Ryż arborio do risotto - to zdecydowanie jedno z pierwszym skojarzeń, które pojawiły się w Twojej głowie. Warto jednak pamiętać, że samo risotto sprawdzi się jako baza do rozmaitych potraw. Przygotowanie ryżu arborio w saszetkach pozwala na wykorzystanie go w formie dodatku do dań obiadowych.
Ryż arborio - poznaj jego mocne strony
Ryż arborio dostępny w sklepie pochodzi ze starannie wyselekcjonowanej, włoskiej uprawy. To gwarantuje jego wysoką jakość i przydatność do sztandarowych dań, takich jak choćby risotto. Ta odmiana ryżu jest bogata w błonnik i wartości odżywcze takie jak żelazo, magnez, cynk czy potas. Co więcej, ryż arborio jest stosunkowo niskokaloryczny, nie zawiera glutenu oraz sprawdza się dla osób wrażliwych, bo jest lekkostrawny i dobrze się przyswaja.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Arco |
| SKU: | P8026053165529 |
| Składniki: | ryż |
| Gramatura: | 1000 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | opakowanie próżniowe |
| Sposób przechowywania: | temperatura do 5 st. C. |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 351 kcal |
| Tłuszcz: | 1,3 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0,4 g |
| Węglowodany: | 77 g |
| W tym cukry: | 0,3 g |
| Białko: | 6,9 g |
| Sól: | 0,002 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
