
Puree Kokos 1kg - Metro Chef
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Puree Kokosowe Metro Chef 1 kg – egzotyczna kremowa baza
Puree kokosowe Metro Chef to prawdziwa uczta dla miłośników kokosa. Produkt powstaje z najwyższej jakości pulpy kokosowej, dzięki czemu zachowuje naturalny, intensywny smak i gładką, kremową konsystencję. Idealnie nadaje się do deserów, ciast, koktajli oraz dań kuchni orientalnej, wprowadzając tropikalny akcent do każdej potrawy.
Zastosowanie
Puree sprawdza się doskonale jako składnik wypieków, dodatek do kremów i musów, baza do smoothie, koktajli lub mlecznych napojów, a także jako element sosów i dań głównych inspirowanych kuchnią azjatycką. Można je również wykorzystywać do przygotowywania słodkich i słonych kremów, deserów oraz lodów.
Najważniejsze cechy
• 90% naturalnej pulpy kokosowej
• Gładka i kremowa konsystencja
• Bez sztucznych dodatków i konserwantów
• Produkt gotowy do użycia
• Waga netto: 1 kg, praktyczne opakowanie
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Metro Chef |
| SKU: | P4337182293385 |
| Składniki: | Pulpa kokosowa (90%), cukier (10%) |
| Gramatura: | 1000 g |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1046 kJ/ 252 kcal |
| Tłuszcz: | 21 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 20 g |
| Węglowodany: | 13 g |
| W tym cukry: | 13 g |
| Białko: | 2.1 g |
| Sól: | 0.04 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
