
Prosciutto Cotto Palina w kawałku - Ferrarini
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Prosciutto Cotto Palina w kawałku - Ferrarini
Prosciutto cotto to włoska wędlina, długo gotowana w wodzie. Surowe mięso z udźców wieprzowych pekluje się, przyprawia, a później wolno gotuje w kontrolowanej temperaturze. Palina jest to produkt specyficzny dla regionu Emilia-Romagna, gdzie Ferrarini jest producentem. Włoska szynka Prosciutto Cotto ma delikatny smak, jest miękka i soczysta. Doskonale sprawdzi się jako składnik przystawki, czy sałatki, ale także będzie wyjątkowo smakowała w połączeniu ze świeżym pieczywem. Prosciutto Cotto Palina sprzedajemy w całości, w jednym 150 g kawałku. Oryginalny włoski produkt.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8007975010715 |
| Składniki: | wieprzowina (72%), woda, skrobia, sól, aromaty, cukier, dekstroza, stabilizator (E407), przeciwutleniacz (E316), substancja konserwująca (E250). niejadalna osłonka.Bezglutenowe, bez laktozy. |
| Gramatura: | 150 g |
| Data ważności: | 14 dni |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura do 5 st. C. |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Tak |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 118 kcal |
| Tłuszcz: | 4 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 1,6 g |
| Węglowodany: | 3,4 g |
| W tym cukry: | 1,6 g |
| Białko: | 17 g |
| Sól: | 2 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
