Primerba bazyliowa Professional 340g - Knorr
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Poznaj Nowy produkt Primerba bazyliowa Professional 340g od Knorr, który jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych kucharzy i pasjonatów gotowania. Ta wyjątkowa baza smakowa o intensywnym aromacie bazylii znacznie ułatwi przygotowanie aromatycznych dań kuchni śródziemnomorskiej i nie tylko. Primerba bazyliowa świetnie sprawdzi się zarówno jako baza do sosów, zup, jak i dodatek do potraw mięsnych, ryb oraz przystawek, wzbogacając ich smak i aromat.
Produkt został starannie zapakowany, aby zagwarantować świeżość i najwyższą jakość. Jego praktyczne opakowanie zapewnia wygodę użytkowania, a zawartość 340g czyni go doskonałym rozwiązaniem do kuchni domowej oraz profesjonalnych zastosowań. Ciesz się łatwością, z jaką możesz wzbogacać swoje kulinarne dzieła, używając Primerby bazyliowej od Knorr.
Skład:olej słonecznikowy, bazylia (36%), sól, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), cukier, olej rzepakowy całkowicie utwardzony, stbilizator (chlorek wapnia). Wyrób sterylizowany. Masa netto: 340g Wartości odżywcze w 100g: Energia 1763kj/ 421kcal Tłuszcz 42g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,7g Węglowodany 4,2g w tym cukry 3,9g Błonnik 0,6g Białko 8,2g Sól 12,4g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8712100603532 |
| Składniki: | olej słonecznikowy, bazylia (36%), sól, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), cukier, olej rzepakowy całkowicie utwardzony, stbilizator (chlorek wapnia). |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 421 kcal |
| Tłuszcz: | 42 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 6,7 g |
| Węglowodany: | 4,2 g |
| W tym cukry: | 3,9 g |
| Białko: | 0,6 g |
| Sól: | 8,2 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
