
Prawdziwe serki Ołomunieckie wianuszki 125g - A.W.
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Prawdziwe serki Ołomunieckie wianuszki 125 g
Prawdziwe serki Ołomunieckie wianuszki marki A.W. to czeski przysmak o wyrazistym, charakterystycznym aromacie i kremowo-sprężystej konsystencji. Każdy wianuszek łączy intensywny smak z lekką, aksamitną strukturą, dzięki czemu jest gotowy do podania bez dodatkowego przygotowania.
Zastosowanie
Sery doskonale sprawdzają się jako szybka przekąska, dodatek do pieczywa czy element eleganckiej deski serów. Mogą być podawane z cebulą i świeżym pieczywem, w sałatkach, z ziemniakami lub jako wyrazisty akcent prostych dań. Aby w pełni wydobyć ich aromat i konsystencję, najlepiej serwować je w temperaturze pokojowej.
Najważniejsze cechy
- Wyrazisty smak i kremowo-sprężysta konsystencja
- Idealne jako szybka przekąska lub dodatek do pieczywa
- Produkt świeży, który przechowywać w warunkach chłodniczych
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | A.W |
| SKU: | xP85905696 |
| Składniki: | TWARÓG (z MLEKA), sól (nie więcej niż 5,5%), regulatory kwasowości: węglan wapnia, węglan sodu, kultury bakterii mlekowych. |
| Gramatura: | 125 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 541 kj / 127 kcal |
| Tłuszcz: | 0.5 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0.3 g |
| Węglowodany: | 2.6 g |
| W tym cukry: | <0.4 g |
| Białko: | 28 g |
| Sól: | 4.5 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
