
Pomidory Datterini di collina 360g - La Russolillo
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Pomidory Datterini di collina – La Russolillo
Pomidory Datterini di collina marki La Russolillo to małe, podłużne pomidory znane ze swojego intensywnego smaku i naturalnej słodyczy. Zanurzone w przecierze pomidorowym z dodatkiem soli, zachowują świeżość i aromat. Produkt dostępny jest w praktycznym słoiku o pojemności 360 g. Oryginalne pomidory importowane są bezpośrednio z Włoch.
Zastosowanie w kuchni
Pomidory datterini idealnie sprawdzą się jako baza do przygotowania sosów do makaronów, pizzy czy dań jednogarnkowych. Można je dodać także do zup, gulaszy czy zapiekanek, aby nadać im pełniejszego, pomidorowego charakteru. Dzięki swojej naturalnej słodyczy świetnie komponują się z daniami mięsnymi i warzywnymi.
Najważniejsze cechy
• Małe, aromatyczne pomidory datterini zanurzone w przecierze pomidorowym.
• Charakteryzują się naturalnie słodkim smakiem.
• Prosty skład: pomidory, przecier pomidorowy i sól.
• Produkt dostępny w słoiku 360 g.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8033891220044 |
| Składniki: | Pomidor datterino, przecier pomidorowy, sól |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 25 kcal |
| Tłuszcz: | 0.2 g |
| Węglowodany: | 3.4 g |
| W tym cukry: | 3.4 g |
| Białko: | 1.5 g |
| Sól: | 0.35 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
