
Piernik na Dzień Mamy 53g - Schronisko Bukowina
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P5908080202824 |
| Składniki: | Mąka pszenna, cukier puder, jaja, miód wielokwiatowy, masło, kakao, przyprawa piernikowa (cynamon, gałka muszkatołowa, imbir, kardamon, wanilia, pieprz), soda oczyszczona, masa cukrowa (cukier, syrop glukozowy, tłuszcz roślinny całkowicie utwardzony, (pestka palmy), woda, substancja żelująca: tragakanta, tłuszcz roślinny (słonecznik), substancja utrzymująca wilgoć, glicerol, kwas cytrynowy, aromat waniliowy), barwniki spożywcze: E133, E102, E102, E151, E433, E110. |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 2332 kj/ 556 kcal |
| Tłuszcz: | 35.1 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 21 g |
| Węglowodany: | 49.1 g |
| W tym cukry: | 47.5 g |
| Białko: | 9.3 g |
| Sól: | 0.26 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
