
Pasztet wieprzowy pieczony
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Pasztet wieprzowy pieczony w foremce. Do wysyłki pakowany próżniowo. Z najwyższej jakości mięsa, dobrze doprawiony.
Waga: 500 g
Składniki: Mięso wieprzowe (81%), wątroba wieprzowa (12%), tłuszcz wieprzowy, mleko, bułka pszenna, cebula, przyprawy, marchew, pietruszka, seler, cebula, pasternak, koperek, seler, sól
Produkt może zawierać śladowe ilości SOI obecnej w przyprawach
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | xP5908252813186 |
| Oferta: | Na wielkanoc |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | mięso wieprzowe (81%), wątroba wieprzowa (12%), tłuszcz wieprzowy, bułka pszenna, mleko, cebula, przyprawy (marchew, pietruszka, seler, pasternak, koperek, sól) |
| Gramatura: | 500 g |
| Data ważności: | 14 dni |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | opakowanie próżniowe |
| Sposób przechowywania: | temperatura do 5 st. C. |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Tak |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 387 kcal |
| Tłuszcz: | 35 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 13 g |
| Węglowodany: | 37 g |
| W tym cukry: | <1 g |
| Białko: | 15 g |
| Sól: | 1 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
