
Parmezan DOP 12 miesięcy - Metro Chef
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Parmezan DOP 12 miesięcy - Metro Chef
Parmezan DOP marki Metro Chef to prawdziwy symbol Włoch. Produkowany jest wyłącznie z mleka krowiego, w określonym regionie wokół miasta Parma. Ser dojrzewa przez co najmniej 12 miesięcy, co pozwala na rozwinięcie jego intensywnego smaku i aromatu. Parmezan DOP Metro Chef powstaje zgodnie z tradycyjną metodą, co zapewnia jego wyjątkową jakość. Jest to ser o twardym, gruboziarnistym składzie, który ma delikatny, ale zarazem intensywny smak i aromat. Jest idealnym składnikiem sałatek, past, ale również warto wykorzystać go do pizzy czy zapiekanek. Oryginalny włoski produkt zapakowany próżniowo. Masa netto: 1,1 kg.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | 8027480000087 |
| Składniki: | mleko, sól, podpuszczka. |
| Gramatura: | 1100 g |
| Data ważności: | nie mniej niż miesiąc |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | opakowanie próżniowe |
| Sposób przechowywania: | temperatura do 5 st. C. |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 402 kcal |
| Tłuszcz: | 30 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 20 g |
| Białko: | 32 g |
| Sól: | 1,63 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
