
Pappardelle, Arcooro - makaron jajeczny włoski
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Makaron pappardelle włoskie jajeczne - naturalny skład i niezwykły smak
Włoski makaron pappardelle renomowanej firmy Arcooro zawiera w swoim składzie wyłącznie mąkę i jajka. Mąka w makaronie oczywiście pochodzi z pszenicy durum, zdrowszej odmiany pszenicy tradycyjnie wykorzystywanej do produkcji włoskich makaronów. Pappardelle to szerokie wstążki, które szczególnie popularne są w kuchni toskańskiej. Cechą charakterystyczną tego makaronu jest sprężysta struktura, gwarantująca niezapomniane, typowo włoskie doznania kulinarne. Jesienią z tym makaronem podajemy pastę z rydzami i szynką parmeńską.
Makaron pappardelle włoskie jajeczne - przygotuj prawdziwie włoskie danie
Z uwagi na lekko porowatą, chropowatą strukturę makaron pappardelle włoskie jajeczne jest szczególnie dobrym wyborem do gęstych sosów. Będzie smakował jeszcze lepiej, jeśli podasz go z posypką z twardego, aromatycznego, włoskiego sera. Pappardelle możesz wykorzystać do dań z grzybami, zwłaszcza świeżymi, leśnymi - na przykład w formie sosu. Świetnie komponuje się z owocami morza i rybami. Możesz podać go w wersji wegetariańskiej, na przykład ze szpinakiem. Opakowanie 0,5 kg to mniej więcej 8 sugerowanych porcji produktu.
Zalety włoskiego makaronu pappardelle
Makaron pappardelle pochodzi ze sprawdzonego, starannie wyselekcjonowanego źródła. Ma wyśmienity smak pochodzący wprost z serca Włoch. Atrakcyjnie prezentuje się na talerzu.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Arcooro |
| SKU: | P8026053238421 |
| Składniki: | semolina z pszenicy durum, jajka 20% |
| Etykiety kategoria: | Nowość, Własny import z Włoch, Produkt używany w restauracji |
| Gramatura: | 500 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 366 kcal |
| Tłuszcz: | 3,4 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 1 g |
| Węglowodany: | 2,3 g |
| W tym cukry: | 0,0 g |
| Białko: | 2,1 g |
| Sól: | 4 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
