
Włoskie owoce kaparów z ogonkami w occie winnym - Zuccato
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Włoskie kapary z ogonkami, duże owoce marynowane w zalewie z octu winnego.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Zuccato |
| SKU: | P80082538 |
| Składniki: | owoce kaparów, woda, biała przyprawa apodolce (ocet winny, sok winogronowy, przeciwutleniacz: dwutlenek siarki, cukier, kwas askorbinowy |
| Etykiety kategoria: | Nowość, Własny import z Włoch |
| Gramatura: | 330 g |
| Data ważności: | nie mniej niż pół roku |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 49 kcal |
| Tłuszcz: | 0,8 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0,2 g |
| Węglowodany: | 8,6 g |
| W tym cukry: | 5,3 g |
| Białko: | 1,7 g |
| Sól: | 3,7 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
