
Oliwa niefiltrowana z pierwszego tłoczenia z oliwek San Martino amfora 500 ml - Levante
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Oliwa niefiltrowana z pierwszego tłoczenia San Martino – Levante 500 ml
Odkryj autentyczny smak oliwy extra vergine San Martino, zamkniętej w eleganckiej amforze 500 ml. Niefiltrowana oliwa z pierwszego tłoczenia zachwyca świeżością, wyrazistością i naturalnym aromatem oliwek. Delikatna mętność i naturalny osad są charakterystyczne dla oliw o minimalnej obróbce, świadcząc o ich wysokiej jakości i pełni smaku. To produkt, który podkreśli charakter każdej potrawy, nie dominując jej smaku.
Zastosowanie
Idealna do sałatek, świeżych pomidorów, bruschetty oraz pieczywa. Świetnie sprawdza się również do wykańczania zup, makaronów, risotto, warzyw oraz dań z ryb i mięsa. Najlepiej stosować ją na zimno lub dodawać pod koniec gotowania, aby zachować pełnię aromatu i delikatną świeżość.
Najważniejsze cechy
- Oliwa extra vergine z pierwszego tłoczenia
- Niefiltrowana, z naturalnym osadem i delikatną mętnością
- Wyrazisty, świeży i harmonijny smak
- Idealna do sałatek, bruschetty, makaronów, risotto i dań z ryb i mięsa
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Levante |
| SKU: | P8011845001079 |
| Składniki: | oliwa z oliwek ekstra vergin |
| Gramatura: | 500 ml |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 3404 kj/ 828 kcal |
| Tłuszcz: | 92 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 13 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
