
Oliwa extra vergine Tre Ori 1l - Levante
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Oliwa extra vergine Tre Ori Levante 1 l
Oliwa z oliwek extra vergine Tre Ori Levante to produkt najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia, ceniony za czysty skład i naturalny, harmonijny smak. Wytwarzana z wyselekcjonowanych oliwek tłoczonych mechanicznie, zachowuje pełnię aromatu oraz świeże nuty owocowe z delikatną goryczką i lekką pikantnością w finiszu.
Zastosowanie
Idealna do codziennego gotowania i wykańczania potraw. Doskonale sprawdza się na zimno do sałatek, caprese, warzyw, serów, past i pesto, a także jako dodatek do wykończenia zup kremów, makaronów, risotto czy pieczywa. Może być używana także do gotowania w umiarkowanych temperaturach, podkreślając smak potraw bez dominowania pozostałych składników.
Najważniejsze cechy
• Wysokiej jakości oliwa z pierwszego tłoczenia
• Naturalny, harmonijny smak z owocową nutą
• Uniwersalna, idealna na zimno i do gotowania
• Pojemność 1 l
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Levante |
| SKU: | P8011845003264 |
| Składniki: | oliwa extra vergine |
| Gramatura: | 1000 ml |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 3404 kj/ 828 kcal |
| Tłuszcz: | 92 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 13 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
