
Oliwa extra vergine Classico w plastiku 1l - Levante
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Oliwa extra vergine z papryczką chilli Levante 1L
Oliwa extra vergine z papryczką chilli Levante to wysokiej jakości oliwa tłoczona na zimno z włoskich oliwek, wzbogacona o naturalną ostrość papryczki chilli. Jest to produkt, który łączy autentyczny smak południowych Włoch z wyrazistą pikantną nutą, idealny do wzbogacania potraw i nadawania im śródziemnomorskiego charakteru.
Zastosowanie
Oliwa świetnie sprawdza się jako dodatek do sałatek, bazę do dressingów i marynat, a także do doprawiania dań mięsnych, rybnych, warzywnych, past czy bruschett. Kilka kropel wystarczy, by podkreślić smak potraw i dodać im wyrazistości. Idealna również do wykańczania gotowych dań tuż przed podaniem.
Najważniejsze cechy
• Włoska oliwa extra vergine, importowana bezpośrednio z Włoch
• Wyrazista ostrość papryczki chilli , naturalny pikantny smak
• Niska kwasowość i czysty aromat, gwarancja najwyższej jakości
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Levante |
| SKU: | P8011845116025 |
| Składniki: | oliwa z oliwek ekstra vergin |
| Gramatura: | 1000 ml |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 3389 kj/ 824 kcal |
| Tłuszcz: | 92 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 13 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
