
Ocet winny czerwony premium La Valeccia 500ml - Redoro
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Ocet winny Redoro 500 ml
Ocet winny Redoro to wyrazisty dodatek, który doskonale podkreśla smak potraw i nadaje im charakterystyczną, przyjemną kwasowość. Produkowany we Włoszech, świetnie wpisuje się w kuchnię śródziemnomorską i sprawdza się zarówno w codziennym gotowaniu, jak i bardziej wyrafinowanych daniach. Jego zbalansowany smak doskonale komponuje się z warzywami, mięsem, rybami oraz aromatycznymi sosami.
To produkt niezwykle uniwersalny, który warto mieć zawsze pod ręką. Doskonale sprawdzi się do przygotowania dressingów, winegretów, marynat oraz domowych przetworów. Niewielki dodatek octu potrafi wydobyć głębię smaku składników i nadać potrawom bardziej wyrazisty charakter.
Najważniejsze cechy
• Włoski ocet winny o wyrazistym smaku
• Idealny do sosów, dressingów i marynat
• Doskonały do sałatek, warzyw, ryb i mięs
• Uniwersalny produkt do codziennego gotowania
• Butelka 500 ml
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Redoro |
| SKU: | P8001302001971 |
| Składniki: | ocet winny, antyoksydanty E224 |
| Gramatura: | 500 ml |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 81 kj/ 19 kcal |
| Węglowodany: | 0.1 g |
| W tym cukry: | 0.1 g |
| Białko: | 0.1 g |
| Sól: | 0.03 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
