
Ocet balsamiczny Family Heritage IGP - Due Vittorie
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Ocet balsamiczny Family Heritage IGP - Due Vittorie
Włoski ocet balsamiczny Family Heritage IGP marki Due Vittorie to produkt klasy premium. Jest naturalnie gęsty i nie znajdziesz w nim sztucznych dodatków w postaci konserwantów, barwników oraz zagęszczaczy. Ocet balsamiczny świetnie podkreśla smak wielu potraw - doskonale skomponuje się z daniami na bazie owoców morza, z rybami, czy sałatkami. Produkt marki Due Vittorie wyróżnia się intensywnym, przyjemnym, lekko kwaśnawym zapachem oraz słodko-kwaśnym smakiem. Ocet balsamiczny zamknięty został w eleganckiej, szklanej butelce o pojemności 250 ml. Produkt importowany z Włoch.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Due Vittorie |
| SKU: | p8022734000172 |
| Składniki: | gotowany moszcz, ocet winny |
| Gramatura: | 250 ml |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklana butelka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 351 kcal |
| Węglowodany: | 82 g |
| W tym cukry: | 82 g |
| Białko: | 1,31 g |
| Sól: | 0,04 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
