
Nutella 3 kg
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Czekoladowa Rozkosz w Wielkim Wydaniu
Czy kiedykolwiek marzyłeś o nieskończonej ilości kremu czekoladowo-orzechowego? Nutella 3 kg to odpowiedź na Twoje pragnienia! Ta gigantyczna porcja ulubionego kremu to idealny wybór dla rodzin, imprez i każdego, kto po prostu nie może się nasycić tym wyjątkowym smakiem.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8000500131329 |
| Składniki: | Cukier, olej palmowy, ORZECHY LASKOWE (13%), MLEKO odtłuszczone w proszku (8,7%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (7,4%), emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina. |
| Gramatura: | 3000 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 539 kcal |
| Tłuszcz: | 30,9 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 10,6 g |
| Węglowodany: | 57,5 g |
| W tym cukry: | 56,3 g |
| Białko: | 6,3 g |
| Sól: | 0,107 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
