
Napój gazowany Aranciata Amara - San Pellegrino
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Aranciata Amara – San Pellegrino
Orzeźwiający napój gazowany o intensywnym smaku gorzkich pomarańczy. Wyjątkowe połączenie lekkiej goryczki i cytrusowej świeżości sprawia, że Aranciata Amara to klasyk w ofercie włoskiej marki San Pellegrino.
Z czym sprawdzi się najlepiej
Najlepiej smakuje schłodzona, podana z kostkami lodu i plasterkiem cytryny lub pomarańczy. Świetna także jako dodatek do drinków i koktajli, którym nadaje wyrazistego, orzeźwiającego charakteru.
Najważniejsze cechy
• Napój gazowany o smaku gorzkich pomarańczy
• Lekka goryczka połączona z cytrusową świeżością
• Idealny do picia solo lub jako baza do koktajli
• Produkt włoski – marka San Pellegrino
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | San Pellegrino |
| SKU: | P80015567 |
| Oferta: | grill |
| Składniki: | woda, skoncentrowany sok pomarańczowy (20%), cukier, skoncentrowany sok z cytryny, dwutlenek węgla, ekstrakt z pomarańczy, naturalny aromat pomarańczowy, ekstrakt z kory drzewa chinowego |
| Gramatura: | 4 x 200 ml |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklana butelka |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 37 kcal |
| Węglowodany: | 8,6 g |
| W tym cukry: | 8,6 g |
| Białko: | 0,1 g |
| Sól: | 0,02 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
