
Napój Aloe Vera Pomegranate 240ml - Lotte
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Lotte |
| SKU: | P8801056052447 |
| Składniki: | woda, aloes 15%, cukier, sok z granatu z koncentratu 0,5%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, cytrynian sodu, aromat granatu, aromat pomarańczy, barwnik: ekstrakt z marchwi, karmel, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, substancja żelująca: gellan. |
| Gramatura: | 240 ml |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 157 kj/ 37 kcal |
| Węglowodany: | 9.2 g |
| W tym cukry: | 9.1 g |
| Białko: | 0.1 g |
| Sól: | 0.01 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
