
Włoski sos pomidorowy z bazylią - Mutti
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Mutti Sugo Semplice Con Basilico – włoski sos pomidorowy
Jeżeli lubisz kuchnię śródziemnomorską, sięgaj po oryginalne produkty o niepowtarzalnym smaku, takie jak włoski sos pomidorowy Mutti Sugo Semplice Con Basilico. Importowany prosto z Włoch produkt jest dostępny w szklanym słoiczku o pojemności 280 g, który umożliwia wygodne przechowywanie.
Wegański sos pomidorowy – poznaj jego skład
Oferowany przez makrę Mutti sos pomidorowy z bazylią jest naturalnie wegański i bezglutenowy. Zawiera jedynie składniki warzywne oraz przyprawy. W jego składzie nie znajdziesz konserwantów ani barwników. Sos powstaje z pomidorów, koncentratu pomidorowego, oliwy, cukru, bazylii, cebuli, selera, soli i w pełni naturalnego aromatu.
Sos włoski do pizzy i nie tylko
Sos Mutti Sugo Semplice Con Basilico możesz serwować na wiele sposobów. Przyda się m.in. podczas przyrządzania domowej pizzy. Świetnie komponuje się również z makaronem. W naszej ofercie znajdziesz więcej importowanych produktów, dzięki którym odkryjesz prawdziwe włoskie smaki!
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Mutti |
| SKU: | 48122 |
| Składniki: | pulpa pomidorowa 81%, potrójny koncentrat pomidorowy 12%, oliwa z oliwek, cukier, bazylia 0,9%, cebula, seler, sól, naturalne aromaty - gotowy sos |
| Etykiety kategoria: | Nowość, Własny import z Włoch |
| Gramatura: | 280 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 60 kcal |
| Tłuszcz: | 3,2 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0,5 g |
| Węglowodany: | 5,6 g |
| W tym cukry: | 5,4 g |
| Białko: | 1,7 g |
| Sól: | 0,60 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
