
Mix wędlin z truflami (Prosciutto Crudo, Salami, Pancetta) 120g - Gianni Negrini
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Zestaw włoskich wędlin z truflą – 120 g – Schronisko Bukowina
Wyjątkowa kompozycja włoskich wędlin dojrzewających z dodatkiem aromatycznej trufli letniej. Starannie wyselekcjonowane produkty zachwycają intensywnym smakiem, delikatną strukturą oraz charakterystycznym, szlachetnym aromatem trufli, który podkreśla ich wyjątkowy charakter.
Zastosowanie
Zestaw idealnie sprawdzi się jako przekąska, element deski antipasti, dodatek do win, serów, pieczywa oraz dań kuchni śródziemnomorskiej. Świetnie pasuje do kanapek, tapas, sałatek z dodatkiem wędlin, a także jako elegancka przystawka na przyjęciach i spotkaniach z przyjaciółmi.
Najważniejsze cechy
• Klasyczne włoskie wędliny dojrzewające
• Z dodatkiem letniej trufli
• Intensywny aromat i wyrazisty smak
• Idealne na deskę przekąsek i antipasti
• Inspiracja kuchnią włoską
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Gianni Negrini |
| SKU: | xP8003948010430 |
| Składniki: | Szynka dojrzewająca (Prosciutto crudo) 34%: udziec wieprzowy, sól, trufla letnia (Tuber aestivum vitt.) 1,8%, aromat. Boczek z truflą (Pancetta) 33%: boczek wieprzowy, sól, trufla letnia (Tuber aestivum vitt.) 1%, dekstroza, przyprawy, aromaty, przeciwutleniacz (E301), substancja konserwująca (E250, E252). Salami z truflą 33%: mięso wieprzowe, sól, przyprawy, trufla letnia (Tuber aestivum vitt.) 1%, dekstroza, sacharoza, aromaty, przeciwutleniacz (E301), substancje konserwujące (E252, E250). |
| Gramatura: | 120 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1305 kj/ 314 kcal |
| Tłuszcz: | 23 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 11.3 g |
| Węglowodany: | 0.4 g |
| W tym cukry: | 0.2 g |
| Białko: | 26 g |
| Sól: | 4.9 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
