
Miód rioba saszetki 50szt
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Miód naturalny wielokwiatowy w saszetkach 50 × 15 g – Rioba
To wysokiej jakości miód pszczeli wielokwiatowy w wygodnych, jednorazowych saszetkach. Ma delikatny smak i płynną konsystencję, dzięki czemu idealnie sprawdza się jako naturalny słodzik do napojów i potraw.
Do czego użyć?
Świetny do słodzenia herbaty, kawy, jogurtów, deserów czy owsianki. Dzięki poręcznym saszetkom możesz zabrać go ze sobą do pracy, w podróż lub wykorzystać w hotelach, kawiarniach i biurach.
Najważniejsze cechy:
• Naturalny miód pszczeli wielokwiatowy, nieskrystalizowany.
• Wygodne porcje – 50 saszetek po 15 g.
• Idealny do napojów, deserów i codziennego użytku.
• Bez dodatków i konserwantów.
• Opakowanie łącznie zawiera 750 g miodu.


Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P5902241221037 |
| Składniki: | miód nektarowy wielokwiatowy 100% |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 339 kcal |
| Węglowodany: | 83 g |
| W tym cukry: | 76 g |
| Białko: | <0,5 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
