
Mini babka wielkanocna do koszyczka 80 g – Schronisko Bukowina
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Mini babka wielkanocna do koszyczka 80 g od Schroniska Bukowina to klasyczny, świąteczny wypiek w poręcznej, małej formie – idealny do wielkanocnej święconki, na rodzinny stół lub jako drobny upominek. Delikatna, puszysta i wygodna do podania w pojedynczej porcji, świetnie komponuje się z kawą i herbatą, a jej tradycyjny charakter podkreśla wyjątkową atmosferę Świąt. Produkt sprawdzi się zarówno jako element koszyczka, jak i szybka słodka przekąska w domu lub w podróży. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. Może zawierać alergeny typowe dla wyrobów cukierniczych, w szczególności zboża zawierające gluten, jaja i mleko.Skład: Mąka pszenna, świeże jaja, cukier, masło, naturalne drożdże, emulgator (mono-i diglicerydy kwasów tłuszczowych), masło kakaowe, odtłuszczone mleko w proszku, sól, aromaty. Może zawierać soję, orzechy, gorczycę. Masa netto: 80g Wartości odżywcze w 100g: Energia 1750kj/ 418kcal Tłuszcz 21g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 12g Węglowodany 48g w tym cukry 20g Błonnik 0g Białko 8.7g Sól 0.65g Kraj pochodzenia: Polska Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P5905367205134 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | Mąka pszenna, świeże jaja, cukier, masło, naturalne drożdże, emulgator (mono-i diglicerydy kwasów tłuszczowych), masło kakaowe, odtłuszczone mleko w proszku, sól, aromaty. Może zawierać soję, orzechy, gorczycę. |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 418 kcal |
| Tłuszcz: | 21 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 12 g |
| Węglowodany: | 48 g |
| W tym cukry: | 20 g |
| Białko: | 8.7 g |
| Sól: | 0.67 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
