
Migdały w białej czekoladzie z cynamonem
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Migdały w białej czekoladzie z cynamonem – Schronisko Bukowina
W Schronisku Bukowina lubimy połączenia z charakterem. Chrupiące migdały zanurzone w aksamitną białą czekoladą i delikatnie oprószone aromatycznym cynamonem tworzą słodycz, do której chce się wracać. To harmonijne zestawienie:naturalnej chrupkości orzechów, kremowej słodyczy czekolady i wyraźnej korzennej nuty przyprawy.
Pozwól rozpieścić się smakiem
Migdały w białej czekoladzie z cynamonem to idealna przekąska do kawy lub herbaty, a także elegancki dodatek do deserów, takich jak ciasta czy lody. To świetna propozycja upominku dla miłośników wyrafinowanych słodkości. Gustowne opakowanie sprawia, że nie wymagają dodatkowej oprawy prezentowej.
Najważniejsze cechy:
• Prosty, naturalny skład bez zbędnych dodatków
• Świetnie sprawdzą się jako prezent
• Powstają z dbałością o każdy detal w naszej czekoladziarni
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P5908252816200 |
| Oferta: | Na wielkanoc |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | czekolada 78% [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyna sojowa, aromat: naturalna wanilia], migdały 20%, cynamon 2%. |
| Gramatura: | 100 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 563 kcal |
| Tłuszcz: | 34 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 16 g |
| Węglowodany: | 56 g |
| W tym cukry: | 51 g |
| Białko: | 7 g |
| Sól: | 0,2 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
