
Mięsiwo staropolskie z galaretką 180g - Schronisko Bukowina
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Mięsiwo staropolskie z galaretką – Schronisko Bukowina
Mięsiwo staropolskie z galaretką to prawdziwa uczta dla miłośników , polskich smaków. Mięso wieprzowe, starannie przygotowane i otoczone naturalną galaretką, to połączenie soczystości i aromatu. Dzięki prostym, ale wyjątkowym przyprawom, takim jak czarny pieprz, majeranek, cebula i czosnek, danie ma głęboki, wyrazisty smak, który zachwyca swoją autentycznością.
Zastosowanie w kuchni
Mięsiwo staropolskie z galaretką to doskonała przekąska na zimno, idealna na świeżym chlebie, a także świetny dodatek do tradycyjnych potraw. Można je podać na półmisku, udekorowane świeżymi ziołami, jako przystawkę na rodzinnych uroczystościach lub jako sycącą przekąskę w ciągu dnia.
Najważniejsze cechy
• 95 % mięsa wieprzowego
• Posiada prosty skład
• Gotowe do podgrzania
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P5907796373217 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | mięso wieprzowe (95(%), woda, sól, pieprz czarny, majeranek, cebula suszona (płatki, granulat), czosnek suszony (granulat). |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 291 kcal |
| Tłuszcz: | 23 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 9.1 g |
| Węglowodany: | 2.2 g |
| W tym cukry: | 2.2 g |
| Białko: | 19 g |
| Sól: | 1.8 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
