
Mandarynki w prosecco
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Mandarynki w Prosecco – Schronisko Bukowina
Są połączenia, które od pierwszej chwili budują nastrój. Soczyste cząstki mandarynek zatopione w delikatnym Prosecco tworzą kompozycję świeżą, lekką i elegancką. Naturalna słodycz owocu spotyka się tu z subtelną cytrusową nutą oraz aromatycznym akcentem anyżu, dając smak wyważony, szlachetny i przyjemnie owocowy.
Do czego wykorzystać?
Doskonale sprawdzą się jako gotowy deser, podane w małej miseczce, z odrobiną bitej śmietany lub mascarpone. Pięknie komponują się z lodami waniliowymi, sernikiem, bezą czy delikatnymi tartami. Mogą również stać się eleganckim dodatkiem do deski słodkości podczas przyjęcia. Świetnie przełamują kremowe desery swoją świeżością i lekką kwasowością.
Najważniejsze cechy
• Mandarynki zatopione w Prosecco z nutą cytryny i anyżu
• Idealne jako deser lub dodatek do ciast i lodów
• Zamknięte w estetycznym słoiczku,
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P5905811983267 |
| Składniki: | mandarynki 70%, woda, cukier, sok z cytryny, prosecco frizzante 10,5%, anyż |
| Gramatura: | 200 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 62 kcal |
| Tłuszcz: | <0,5 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | <0,5 g |
| Węglowodany: | 18 g |
| W tym cukry: | 16 g |
| Białko: | 0,4 g |
| Sól: | 0,1 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
